Gelinlik alırken nelere dikkat etmelisiniz

27 Temmuz 2020 Pazartesi
Gelinlik alırken nelere dikkat etmelisiniz

Merhaba sevgili takipçimiz,

Bu yazıda gözlemlerimiz sonucu edindiğimiz bazı tecrübeleri sizinle paylaşmak istiyoruz, umarız faydalı olur.

Tarzınıza uygun modelleri araştırın

Gelinlik alırken tercih sebebi olarak birinci sıraya tarzınızı yazmalısınız. Bütçenize ve Tarzınıza uygun bir gelinlik modeli belirleyerek farklı modellerde vakit ve enerji kaybetmeyin. Öncelikle tarzınıza uygun bir modele yönelip bütçe araştırmasını ona göre yapın.

Ayaklarınız yere basmasa bile

Gelinlik seçimi genç bir bayanın daha önce yaşamadığı kadar heyecan verici ve unutulmaz anlardır.

Muhtemelen gelinlik seçimi esnasından ayaklarınız yerden kesilecek olsa da gerçekçi olmanız gerekebilir. Bu yüzden düğün masraflarınız içerisinde gelinliğe ayırdığınız bütçeyi belirlemeli ve sıkı bir araştırma yapmalısınız.

Firmalardan gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında bilgi toplayın.

Gelinlik için ayırdığınız bütçenizi ve gelinlik ücretlerini karşılaştırarak kendi fiyat aralığınıza daha yakın yerlere yönelin.

Kalite vazgeçilmezdir!.

Gelinlik seçimi yaparken bütçe, tarz kadar dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da kalite olacaktır.

İlk ve tek olmasını temenni ettiğimiz bu güzel anlarınızda kaliteden ödün vermeyin.

Kalite fiyatla doğru orantılı artar algısına kapılmayın, Kalite sadece pahalılık değildir.

Belirlemiş olduğunuz gelinlik bütçesine uygun farklı kalitelerde birçok gelinlik bulabilirsiniz.

Kullanılan kumaş, işçilik ,süsleme için kullanılan malzemelerin kalitesi, gelinliğin kalitesi konusunda size yardımcı olacak etkenlerdir. Unutmayın, Tarz - Bütçe - Kalite. Vaktinizi israf etmeden kriterlere uygun hareket edin.

Sağlıklı iletişim , sağlıklı sonuç

Her şey tamam modeli, bütçesi ve kalitesi ile muazzam bir gelinlik buldunuz yada diktireceksiniz hayal ettiniz bu durumda çalışacağınız firma ile kuracağınız iletişimin doğru olması son derece önemli.

Taleplerinizi ve beklentilerinizi ne kadar açık ve net bir şekilde karşı tarafa iletirseniz o kadar olumlu sonuç alacağınızı unutmayın. Gelinlik için kafanızdaki tüm soruları sorun ve bundan emin olun. Unutmayın vaktiniz tekrarlar için yeterli olmayabilir.

Bize sorarsanız

Uzun zamandır çiftlerimizin mutluluğuna ortak oluyoruz, bir çok gelinlik modeli gördüğümüz için (genelleme doğru olmasa da yüksek bir orana sahip) sade tasarımlar tercih etmenizi öneririz.

Gelinlik gelinin süsüdür, süs olarak kullandığınız bir objeyi fazla abartılı yaparsanız süsün içinde kaybolur gidersiniz.

Fotoğraflarınız, rahatınız ve şıklığınız için sade tasarımları tercih etmenizi öneririz.

Tabi ki zevkler ve renkler tartışılmaz, biz gözlemlerimiz sonucunda sade tasarımların daha şık ve kaliteli olduğu kanısındayız.

Mutluluklar dileriz.

Paylaş